Fällbord 1800-tal Mälardalen
2016-11-22
423084
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skiva, fanerat med alrot, pelarfot i björk, höjd ca 76, 88x89 cm cm
Senare låspinnar