Fällbord 1800-tal Mälardalen

Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skiva, fanerat med alrot, pelarfot i björk, höjd ca 76, 88x89 cm cm

Senare låspinnar

423084

2016-11-22