Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skiva, fanerat med alrot, pelarfot i björk, höjd ca 76, 88x89 cm cm
Senare låspinnar
423084
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här