Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, Louis xv-stil, 1900-talets mitt, fanerd med olika träslag, beslag i mässing, porslins plaketter, höjd ca 73, 37x23 cm, lös fothylsa medföljer

Slitage, nyckel saknas

423093

2016-11-22