Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, Louis xv-stil, 1900-talets mitt, fanerd med olika träslag, beslag i mässing, porslins plaketter, höjd ca 73, 37x23 cm, lös fothylsa medföljer
Slitage, nyckel saknas
423093
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här