Fernand Leger

Fernand Leger
Fernand Leger

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Komposition, färglitografi efter förlaga, signerad och numrerad F. Legér 64/200, tryckt på Arches papper, ur Album of 10 serigraphs, ca 33x25 cm

Blekt

423104

2016-11-23