Karl Axel Persson

Karl Axel Persson
Karl Axel Persson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Rött bryter in, signerad K. A. Persson -56, färglitografi, 247/260,
bildmått ca 34x55 cm

Glas med skador

423107

2016-11-23