Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Rött bryter in, signerad K. A. Persson -56, färglitografi, 247/260,
bildmått ca 34x55 cm
Glas med skador
423107
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här