Antonio Clavé
2016-11-23
423108
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): "Mottlo blanc", signerad och numrerad Clavé 75/75, litografi och carborundum, ca 77x56 cm
Smuts under glaset