Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): ´´Velodrom´´, signerad och daterad Lennart Rodhe 1980, 24/75, färgserigrafi, ca 64x52 cm

423109

2016-11-23