Jacques Villon

Jacques Villon
Jacques Villon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): Coursier I, signerad och numrerad Jaques Villon 16/120, färglitografi, ca 30x45 cm

423111

2016-11-23