Juri Markula, verk + bok Nutida

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

JURI MARKKULA (född 1970): "Blue to lilac", 2008.
signerad, numrerad och daterad J.M-16, 2/10, lack på papper, bladstorleken 31,5x29cm (ramens mått 38,5x35,5cm) Med tillhörande bok "Juri Markkula, RGB Jord" signerad och numrerad 32/40.

423119

2016-11-25