Marknad - äppelförsäljerska

Marknad - äppelförsäljerska
Marknad - äppelförsäljerska
Marknad - äppelförsäljerska
Marknad - äppelförsäljerska
Marknad - äppelförsäljerska
Marknad - äppelförsäljerska

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marknadsplats - äppelförsäljerska, signerad, olja på duk, ca 49x60 cm,
Stämpel a tergo

423134

2016-11-23