Katarina Norling, Brev Nutida

Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida
Katarina Norling, Brev Nutida

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KATARINA NORLING (född 1963): "Brev", signerad och daterad K. Norling 1997, blandteknik/assemblage och akryl på papper, mått inklusive ramen ca 40x40 cm

423144

2016-11-25