Efter Angelica Kauffman

Efter Angelica Kauffman
Efter Angelica Kauffman
Efter Angelica Kauffman
Efter Angelica Kauffman

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANGELICA KAUFFMAN, efter, tre gracer, 1800-tal, oval olja på duk, 43x54 cm

423148

2016-11-23