Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AFFISCH, 1950-tal, "Co-op TE", signerad i trycket Bergh, Annons Svea, Svenska Tryckeri AB, ca 99x69 cm
Smärre veck
423171
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här