Virgina Larsson akvarell

Virgina Larsson akvarell
Virgina Larsson akvarell
Virgina Larsson akvarell
Virgina Larsson akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): S:t Maria in Aera Coeli, signerad, akvarell, passepartoutens innermått 28,5 x 24,5 cm.

Övers i mitten två små hål efter fastsättning.

423175

2016-11-23