Graverade silverplåtar

Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar
Graverade silverplåtar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTÄRER (2), djurmotiv, graverade och förgyllda silverplåtar, signerade Albertsson, 9x12 resp. 12x9 cm, silvervikt ca 125 g vardera

423180

2016-11-23