Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, gulmetall, för 5 ljus vardera, höjd 52 cm

Proveniens: Häringe slott

423188

2016-11-23