Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNA, porslin, KPM, med lock, hänklar i form av kvinnohuvuden, höjd 51 cm
Proveniens: Häringe slott
skada lagningar
423198
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här