Porslinsurna

Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna
Porslinsurna

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNA, porslin, KPM, med lock, hänklar i form av kvinnohuvuden, höjd 51 cm
Proveniens: Häringe slott

skada lagningar

423198

2016-11-23