Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, boullearbete, 1900-tal, med 4 karaffer och 16 glas, höjd 25, 31x23 cm, nyckel finns
Skador,
423201
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här