Brännvinsschatull

Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, boullearbete, 1900-tal, med 4 karaffer och 16 glas, höjd 25, 31x23 cm, nyckel finns

Skador,

423201

2016-11-23