Soffgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets först hälft, gustaviansk stil, bestående av soffa, 2 fåtöljer, bord med stenskiva, soffans längd 182, sitthöjd ca 42, bordets höjd ca 58, 59x123 cm
Bruksslitage
423225
2016-11-23