Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARTA, 1700-tal, Carte de la partie meridionale du royaume de Suede avec une table des provinces et des villes principales. blad mått ca 44x54 cm
Blekt smärre skador,
423235
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här