Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKULPTUR, flicka med lyra, marmor, på vitmålad piedestal, skulpturerns höjd ca 68 cm
Proveniens: Häringe slott
Nagg på sockel, lagningar, spricka
423251
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här