Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKULPTUR, flicka med lyra, marmor, på vitmålad piedestal, skulpturerns höjd ca 68 cm

Proveniens: Häringe slott

Nagg på sockel, lagningar, spricka

423251

2016-11-23