Sam Sherman, Untitled Nutida
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SHERMAN SAM (Singapore, född 1966): Untitled, signerad och daterad 2005, blyerts och gouache på papper, 24x19 cm
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien
423254
2016-11-25