Sam Sherman, Untitled Nutida

Sam Sherman, Untitled Nutida
Sam Sherman, Untitled Nutida
Sam Sherman, Untitled Nutida
Sam Sherman, Untitled Nutida

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SHERMAN SAM (Singapore, född 1966): Untitled, signerad och daterad 2005, blyerts och gouache på papper, 24x19 cm

Proveniens: Inköpt direkt från konstnären
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

423254

2016-11-25