Vas Hedberg
2016-11-23
423255
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS HEDBERG, vas, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, glaserad i grått och svart, signerad HHg Biot, höjd 21 cm
Krackeleringar