Olejmålning signerad A Rothsten

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER ROTHSTEN (1852-1892), tillskriven, landskapsmotiv, signerad A Rothsten, daterad 1888, olja på duk, 27x21 cm

423259

2016-11-23