Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAJ-BRITT PALMROTH (född 1930): stilleben, signerad M Palmroth, olja på duk, 48x27 cm
423260
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här