Torun Bülow-Hübe armring silver
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TORUN BÜLOW-HÜBE, armring, sterlingsilver, stämplad TORUN, även stämplad Ove Bohlin, Stockholm 1964, dekor av en oval, polerad ametist, innermått ca 5,8 cm
4:e december
Obetydligt smärre slitage
423271
2016-12-04