Torun Bülow-Hübe armring silver

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TORUN BÜLOW-HÜBE, armring, sterlingsilver, stämplad TORUN, även stämplad Ove Bohlin, Stockholm 1964, dekor av en oval, polerad ametist, innermått ca 5,8 cm

4:e december

Obetydligt smärre slitage

423271

2016-12-04