Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, österrikisk, 1800-talets andra hälft, klinga med etsad dekor, genombrutet järnfäste, stålbalja, längd 98 cm

hack slitage

423273

2017-02-02