Nathalie Levi oljemålning

Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATHALIE LEVI (1914-1995): Mansporträtt, signerad N Levi, olja på duk, 61x50 cm

423277

2016-11-23