Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Stadsmotiv, signerad E. Höglund, olja på duk, ca 42x35 cm

423278

2016-11-23