Ezequiel Torroella

Ezequiel Torroella
Ezequiel Torroella
Ezequiel Torroella
Ezequiel Torroella

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EZEQUIEL TORROELLA (1921-1998): Bymotiv, signerad e. torroella, akvarell, 49x35 cm

423299

2016-11-23