Esther Kjerner olja

Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med gula rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1947, olja på duk, ca 45x41 cm

423338

2016-11-25