Kungligt fotografi med autograf
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1800-talets slut, kronprins Gustav (Gustav V), signerad och daterad Ekolsund, d 8/8 94, ram krönta med krona, rammått ca 28 x 24 cm
Ramen med slitage, stöd med defekt
423409
2016-11-23