Kungligt fotografi med autograf

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1800-talets slut, kronprins Gustav (Gustav V), signerad och daterad Ekolsund, d 8/8 94, ram krönta med krona, rammått ca 28 x 24 cm

Ramen med slitage, stöd med defekt

423409

2016-11-23