Ringar 18 k guld med stenar

Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, med karneol resp. granat samt halvpärlor, ringstorlekar 22 resp 16 mm, vikt ca 6 g

Bruksslitage, repor, bucklor, skadade pärlor

423413

2016-12-08