Japansk dolk

Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk
Japansk dolk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOLK, Japan, omkring 1900, böjd klinga, fäste och balja en suite i skuret ben med figurscener avslutat med drakhuvud, längd 42 cm

slitage, lagning

423429

2017-02-02