Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOLK, Japan, omkring 1900, böjd klinga, fäste och balja en suite i skuret ben med figurscener avslutat med drakhuvud, längd 42 cm
slitage, lagning
423429
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här