Xylografen Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Hamnmotiv, stämpelsignerad Kalle Andersson, olja på pannå, 47x57 cm

423431

2016-11-23