Champagnestrutar julspecial

Champagnestrutar julspecial
Champagnestrutar julspecial
Champagnestrutar julspecial
Champagnestrutar julspecial

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st, 1800-talets första hälft, graverad dekor av kantband, festonger och stjärnor, fasettslipad fot, höjd ca 17 cm

Flertalet fotnagg

423434

2016-12-13