Engelsk skola oljemålning

Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Flicka och barn vid brygga, monogramsignerad och daterad 1869, olja på pannå, ca 54x42 cm

Smärre färgbortfall

423436

2016-11-30