Soffbord med monterdel

Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel
Soffbord med monterdel

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, körsbär, med monterskiva i glas, 2 utdragbara lådor, höjd 40, 110x90 cm

Fuktfläckar, repor, slitage

423438

2016-11-23