Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets mitt, Ryssland/Baltikum, mahogny samt valnöt, med intarsiadekor, höjd 91, 103x54 cm
Nyckel saknas, fanér och ytskador
423441
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här