Skåp Ryssland/Baltikum

Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum
Skåp Ryssland/Baltikum

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets mitt, Ryssland/Baltikum, mahogny samt valnöt, med intarsiadekor, höjd 91, 103x54 cm

Nyckel saknas, fanér och ytskador

423441

2016-11-23