Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800-tal, fanérade i alrot, höjd ca 10, 18x12 cm

Slitage

423445

2016-11-23