Joan Miró
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Après l´Orage, färglitografi, 1957, efter förlaga i akvarell, signerad och numrerad Miró 273/300, tryckt på Arches papper, Edition Maeght, 45 x 52 cm
LITTERATUR: Maeght 1709
4:e december
423464
2016-12-04