Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, Après l´Orage, färglitografi, 1957, efter förlaga i akvarell, signerad och numrerad Miró 273/300, tryckt på Arches papper, Edition Maeght, 45 x 52 cm

LITTERATUR: Maeght 1709

4:e december

423464

2016-12-04