Resebestick

Resebestick
Resebestick
Resebestick
Resebestick
Resebestick
Resebestick

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RESEBESTICK, 1700-tal, silver och stål, längd ca 13,5-17 cm

Slitage, skador

423474

2016-11-27