Flaskor och glas 1700-tal

Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal
Flaskor och glas 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLASKOR, 1 par, GLAS, 1 par, 1700-tal, möjligen Göteborgs Glasbruk, höjd ca 6,5-20 cm

En flaska med fotnagg, en propp saknas

423476

2016-11-27