Serveringsvagn 1940/50-tal

Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal
Serveringsvagn 1940/50-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 58, 80x40 cm

Bruksslitage, lindning med smärre skador

423487

2016-11-24