Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 58, 80x40 cm
Bruksslitage, lindning med smärre skador
423487
2016-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här