Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983) Bonjour Max Ernst
Etsning, akvatint och relieftryck, 1976, signerad och numrerade 63/100, tryckt på Arches papper. Editerad av Georges Visat, Paris.
S. 65,5x50 cm

LITTERATUR: Dupin 936

423491

2016-11-24